Koç Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

5 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay Pluto ile ters açıda olacak. Koç-Terazi aksında karşı karşıya gelen gezegenler ilişkilerde denge kurmamız gerektiğine işaret ediyor. Harekete geçme yönünde cesaretliyiz, kendimize ve isteklerimize odaklanıyoruz. Ancak Oğlak burcundaki Pluto sorumluluklar ve otorite tarafından engellenmeyi gösterebilir. İkili ilişkilerde güç çatışmaları yaşanabilir. Jüpiter Uranüs karşıtlığı farklı bakış açılarına açık olmamız gerektiğini, yenilik, değişim ve özgürlük ihtiyacını gösteriyor. Bu Dolunay’da asi, başkaldıran bir ton var. Bireysellik, bencillik ve cesaret vurgulanıyor. Eğer ilişkimizde gereğinden fazla uyumlu davranıp taviz veriyorsak, sabrımızın sonuna gelebilir, farklı tepkiler verebilir ve daha bağımsız davranabiliriz.

Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

5 Ekim’de Koç burcundaki Dolunay kişisel konularda önemli kararlara işaret ediyor. Kendinize ve isteklerinize odaklanıyorsunuz. Dolunay sizi harekete geçmek ve kendinizi ortaya koymak için cesaretlendirecek. Ancak Dolunay’ın Pluto ile ters açısı güç mücadeleleri ve ego çatışmalarından uzak durmanız gerektiğini gösteriyor. Sorumluluklar ya da otorite figürleri tarafından kısıtlandığınızı, engellendiğinizi hissedebilirsiniz. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı ifade etmek ve uzlaşma aramak iyi olabilir.

Yükselen Boğa

5 Ekim’de ise Koç burcunda Dolunay var. Biraz yalnız kalmak ve kafa dinlemek isteyeceksiniz. Daha önce farkında olmadığınız bir şeyin farkına varacak, kendinizi sabote ettiğiniz noktaları göreceksiniz. Gizli bir şeyi öğrenebilirsiniz, sırlar açığa çıkabilir. Arkanızdan konuşan ya da iş çeviren insanlar olabilir. Ekim’in ilk haftasında dinlenin ve kendinize vakit ayırın. Olan biteni kabul etmek ve akışa uymak en iyisi.

Yükselen İkizler

5 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay arkadaşlar ve gruplarla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Bir arkadaşınızla değer verdiğiniz şeylerin farklılığı nedeniyle ya da borç-alacak vb. bir sebepten problem yaşayabilirsiniz. Ya da grup, dernek vb. bir yerde sorunlar çıkabilir, ego çatışmaları yaşanabilir. Geleceğe yönelik planlarınızın değişmesi olasılığı da var.

Yükselen Yengeç

5 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay iş ve kariyerle ilgili gelişmelere işaret ediyor. İş hayatında ön plana çıkabilir, üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. İş hayatında daha özgür ve bağımsız olmak ve kendi yolunuzu çizmek istemeniz de mümkün. Partneriniz, ortağınız ya da beraber çalıştığınız kişilerle ters düştüğünüz konular olabilir. Terfi edebilir ya da yeni bir işe geçebilirsiniz ancak böyle bir durumda üzerinizde baskı hissedeceksiniz.

Yükselen Aslan

5 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay eğitim, seyahat, hukukla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Hayata bakış açınızda, görüşlerinizde önemli değişimler var. Rutinin dışına çıkabilir, zihninizdeki bazı kalıplardan kurtulabilir, hayatı farklı bir açıdan görebilirsiniz. Görüşleriniz ve inançlarınız değişebilir. Eğitim ya da hukukla ilgili bazı sonuçlar alabilirsiniz ancak bu sonuçlar tam istediğiniz gibi olmayabilir. İş yükü nedeniyle yoğun bir dönemdesiniz ve kendinizi geliştirmeye istediğiniz kadar zaman ayırmanız zor.

Yükselen Başak

5 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay ortak finansal konularla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Miras, vergi, sigorta, prim, bonus, tazminat, kredi, borç-alacak konuları gündeme geliyor. Ödemelerle ilgili gerginlikler yaşanabilir. Çocuklar, tatil, eğlence vb. masraflar bütçenizi zorlayabilir. Eşinizin geliri ya da ortak varlık ve kaynaklarla ilgili gelişmeler olabilir.

Yükselen Terazi

5 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili gelişmelere işaret ediyor. İkili ilişkilerde sizi kısıtlayan fikir ve alışkanlıkları değiştirme ve özgürleşme zamanı. Uzun zamandır ilişkinizde gereğinden fazla uyumlu davranıyor ve taviz veriyorsanız, sabrınızın sonuna gelebilir ve daha bağımsız hareket edebilirsiniz. Dolunay sizi harekete geçmek ve kendinizi ortaya koymak için cesaretlendirecek. Dolunay’ın Pluto ile ters açısı güç mücadelelerinden uzak durmanız gerektiğini gösteriyor. Ailevi sorumluluklar tarafından kısıtlandığınızı, engellendiğinizi hissedebilirsiniz. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı ifade etmek ve uzlaşma aramak iyi olabilir.

Yükselen Akrep

5 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay iş hayatı ya da sağlıkla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Üzerinde çalıştığınız bir projenin sonuna gelebilir, sıkı çalışarak projeyi tamamlayabilirsiniz. Bu süreçte hem zihinsel hem de fiziksel olarak yorulabilirsiniz. Düzenli beslenmeye ve yeterince dinlenmeye özen gösterin. Dolunay işyerinde bazı çekişmelere ve beraber çalıştığınız kişilerle fikir ayrılıklarına işaret ediyor. Dolunay’ın Pluto ile ters açısı güç mücadeleleri ve ego çatışmalarından uzak durmanız gerektiğini gösteriyor.

Yükselen Yay

5 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay aşk, çocuklar, yaratıcı uğraşlar ve hobilerle ilgili gelişmelere işaret ediyor. Üzerinde çalıştığınız yaratıcı bir projenin sonuna gelebilir, sıkı çalışarak projeyi tamamlayabilirsiniz. Çocuklarla ilgili gelişmeler olabilir ya da ilişkinizle ilgili bir karar vermeniz gerekebilir. Maddi sorunlar ya da değer verdiğiniz şeylerin farklı olması sevgilinizle ters düşmenize neden olabilir. Uzun zamandır ilişkinizde taviz veriyorsanız, sabrınızın sonuna gelebilir ve daha bağımsız davranabilirsiniz. Dolunay sizi harekete geçmek ve kendinizi ortaya koymak için cesaretlendirecek. Ancak Dolunay’ın Pluto ile ters açısı güç mücadeleleri ve ego çatışmalarından uzak durmanız gerektiğini gösteriyor. Maddi sorumluluklar tarafından kısıtlandığınızı, engellendiğinizi hissedebilirsiniz. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı ifade etmek ve uzlaşma aramak iyi olabilir.

Yükselen Oğlak

5 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay ev, aile ve iç dünyanızla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Taşınabilir, evinizde değişiklik, tadilat yapabilirsiniz. Anne-babanızla ilgili konular gündeme gelebilir, onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Gayrimenkul alım satımı ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Aile içerisinde bazı gerginlikler ve görüş ayrılıkları olabilir. Dolunay’ın Pluto ile ters açısı güç mücadeleleri ve ego çatışmalarından uzak durmanız gerektiğini gösteriyor. Bu dönemde iş/özel hayat dengesini kurmak için çaba sarf edebilir, iç dünyanızda önemli farkındalıklar yaşayabilir, çocukluktan gelen koşullanmalardan özgürleşebilirsiniz. Hem iş hayatında hem de aile içerisinde sizi kısıtlayan düşüncelerden kurtulabilir, daha özgür ve içinizden geldiği gibi davranabilirsiniz.

Yükselen Kova

5 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay yakın çevreniz, kardeş, kuzen ya da komşularla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Eğitimle ilgili bir sonuç/karar almanız ya da seyahate çıkmanız da mümkün. Yeni bir eğitime, kursa başlayabilir ya da daha önce yaptığınız bir başvurunun sonucunu alabilirsiniz. Kardeş, kuzen ya da yakın akrabalarla ilgilenmeniz gerekebilir. Veya aranızda bazı gerginlikler, görüş ayrılıkları olabilir. Dolunay’ın Pluto ile ters açısı güç mücadeleleri ve ego çatışmalarından uzak durmanız gerektiğini gösteriyor. Ekim’in ilk haftasında yeni şeyler öğrenecek, zihninizdeki kalıplardan kurtulacak ve hayatı daha geniş bir açıdan göreceksiniz. Hayata bakışınızda, görüşlerinizde önemli değişimler var. Ufkunuz genişliyor, anlayışınız yükseliyor.

Yükselen Balık

5 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay maddi konularla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Sosyal hayatınızdaki masraflar bütçenizi zorlayabilir. Ödemelerle ilgili gerginlik yaşanabilir. Maddi konularda daha bağımsız olmak ve başına buyruk hareket etmek isteyebilirsiniz. Gelirinizde artış olabilir ya da önemli bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Yeni ve farklı gelir yolları bulacak ve maddi konularda zihninizdeki kalıplardan kurtulacaksınız. Ortaklık ya da yatırımla ilgili fırsatlar olabilir ancak risklere dikkat etmek gerekiyor. Beklenmedik harcamalar çıkabilir.

error: Content is protected !!