Balık Burcunda Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor?

13 Ağustos’tan beri Başak burcunda geri giden Merkür, 5 Eylül’de düzeliyor. Merkür 5 Eylül’de düzelse de geri hareketin etkisi 19 Eylül’e kadar hissediliyor. (gölge dönem)

Mars da 5 Eylül’de Başak’a geçiyor ve 22 Ekim’e dek Başak’ta olacak. Enerjimizi çalışmaya, düzenlemeye, detaylara aktaracağız.

6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Üstelik Dolunay Balık burcunun yönetici gezegeni Neptün ile çok yakın. Oldukça hassas ve duygusal bir gün olabilir. 5-6 Eylül’de her şeyden etkilenebilir, buluttan nem kapabiliriz.

Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

5 Eylül’de geçtiğimiz ayın ortasından beri geri giden Merkür düzeliyor. Bu ay işinizde daha hızlı ilerleme kaydedeceksiniz. Çalışmalarınızı tamamlayacak ve mükemmelleştireceksiniz. Eylül ayında işleriniz daha yoğun olabilir, iş hayatında detaylarla uğraşmanız gerekebilir. 5 Eylül’de Başak burcuna geçen Mars verimli ve hızlı çalışacağınızı gösteriyor. Ancak işyerinde fevri davranmamaya dikkat edin. Mars burada tartışmaları gösterebilir.

6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Biraz dinlenmeye ihtiyaç duyacaksınız. Tek başınıza vakit geçirmek ve iç sesinizi dinlemek size iyi gelecek. Gizli bir şeyi öğrenebilir, daha önce farkında olmadığınız bir şeyin farkına varabilirsiniz. Dolunay Balık burcunun yöneticisi Neptün’le kavuşumda olacak. 5-6 Eylül’de fazlasıyla hassas olabilir, buluttan nem kapabiliriz. Bu hem sizin için hem de etrafınızdakiler için geçerli.

Yükselen Boğa

5 Eylül’de Başak burcuna geçen Mars, Eylül ayının aşktan yana hareketli geçeceğini gösteriyor. Spora başlayabilir, tatile çıkabilir, eğlenceye daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Mars burada sevgilinizle tartışmaları gösterebilir, fevri davranmamaya dikkat edin.

6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay bir arkadaşınızla ilişkinize işaret ediyor. Arkadaşınızın yardıma ihtiyacı olabilir, özverili davranabilirsiniz. Dolunay Balık burcunun yöneticisi Neptün’le kavuşumda olacak. 5-6 Eylül’de fazlasıyla hassas olabilir, arkadaşınız için üzülebilir ve yardım etmek isteyebilirsiniz. Bugünlerde arkadaşlarınızdan daha fazla etkileniyorsunuz. Bir arkadaşınızla kopmanız veya elinizde olmayan sebepler yüzünden uzaklaşmanız geçmişe özlem duymanıza neden olabilir. Grup, dernek, vb. çalışmalarda özverili davranabilir, idealist olabilirsiniz. Bazı belirsizlikler de olabilir, olan biteni net olarak görmek zor. Geleceğe yönelik hayaller kurabilirsiniz ancak ipin ucunu kaçırmanız ve gerçeklerden uzaklaşmanız söz konusu.

Yükselen İkizler

5 Eylül’de Başak burcuna geçen Mars, Eylül ayında taşınma, tadilat, ev işi vb. ile uğraşacağınızı gösteriyor. Bu ay yeni bir eve taşınabilir ya da evde yapılması gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Mars burada ailenizle tartışmaları gösterebilir, fevri davranmamaya dikkat edin.

6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay iş hayatında bazı gelişmelere işaret ediyor. Dolunay Balık burcunun yöneticisi Neptün’le kavuşumda olacak. 5-6 Eylül’de iş hayatında, kariyerinizde bazı belirsizlikler ya da hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Üstlerinizden birinin işten ayrılması da olası. Bu dönemde daha idealist olabilirsiniz. Rutin işler sizi tatmin etmiyor, iş hayatında ve genel olarak hayatta daha fazla anlam arıyorsunuz. Yaratıcı çalışmalar, ruhsal konular ya da başkalarına yardımla uğraşan kişiler verimli çalışmalar yapabilir, olumlu sonuçlar elde edebilir. Bugünlerde işle ilgili fazlasıyla hassas ve idealist olabilirsiniz, olayları gerçekçi ve objektif değerlendirmeniz zor.

Yükselen Yengeç

5 Eylül’de Başak burcuna geçen Mars, bu ay harcamalarınızı daha iyi kontrol edebileceğinizi gösteriyor. Bol bol gezecek, okuyacak, konuşacak ve yeni şeyler öğreneceksiniz. Yakın çevrenizde hareketli günler sizi bekliyor. Mars burada tartışmaları gösterebilir, sivri dilli olmamaya dikkat edin.

6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay hayata bakış açınızın değişeceğini, yumuşayacağını gösteriyor. Eğitim, seyahat, hukuk ya da yurtdışı ile ilgili karışıklıklar da olası. En iyi ihtimalle uzun bir gemi seyahatine çıkabilirsiniz. Ruhsal bir çalışmaya katılmak için yurtdışına çıkmanız da olası. Dolunay Balık burcunun yöneticisi Neptün’le kavuşumda olacak. Hayata bakış açınız değişiyor, sezgileriniz öne çıkıyor, görüşleriniz yumuşuyor ve olayları daha derinden anlıyorsunuz. Bugünlerde düşünceleriniz başkalarından etkilenebilir. Bazı durumlarda ruhsal konularda, yasal meselelerde ya da yurtdışında kandırılmak, aldatılmak da söz konusu olabilir. Yurtdışına çıkıyorsanız evrak, rezervasyon vb. konulara dikkat edin. Dalgınlık yapabilirsiniz ya da birtakım karışıklıklar olabilir.

Yükselen Aslan

5 Eylül’de Başak burcuna geçen Mars, bu ay bütçenize dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Beklenmedik masraflar çıkabilir. Geliriniz de harcamalarınız da artıyor.

6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay ortak finansal konularla ilgili fedakarlık ya da belirsizliklere işaret ediyor. Kredi, borç-alacak, vergi, sigorta vb. karışıklıklar olabilir. Dolunay Balık burcunun yöneticisi Neptün’le kavuşumda olacak. 5-6 Eylül’de finansal konularda yanılma ya da yanıltılma olasılığınız var, bir ödeme yapmanız gerekebilir ve maddi bir kayıp söz konusu olabilir. Eşinizin geliri ile ilgili bir sorun çıkabilir. Parayla ilgili endişelenebilirsiniz. Ancak olumsuz düşüncelere takılmayın ve fazla kafanızda kurmayın. Bugünlerde ruhsal ya da metafizik konulara da ilgi duyabilirsiniz.

Yükselen Başak

5 Eylül’de Başak burcuna geçen Mars, size enerji veriyor. Bu ay girişken, aktif ve rekabetçi olacak, yorulmadan çalışacaksınız. Harekete geçmek istediğiniz konularda harekete geçebilir, inisiyatif alabilirsiniz. Sabırsız ve fevri olma riski de var.

6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay ikili ilişkilerle ilgili fedakarlık ya da belirsizliklere işaret ediyor. Partneriniz ya da ilişkinizle ilgili konular gündeme geliyor. Dolunay Balık burcunun yöneticisi Neptün’le kavuşumda olacak. 5-6 Eylül’de ikili ilişkilerde oldukça hassas olabilirsiniz. Partnerinizin yardıma ihtiyacı olabilir, özverili davranmanız gerekebilir. Bugünlerde ikili ilişkilerde, ortaklıklarda yanılma ya da yanıltılma riski de söz konusu. İlişkinizle ilgili olarak duygusal, hassas, romantik ve hayalci olabilirsiniz. Olayları objektif bir şekilde değerlendirmeniz zor. Karşınızdakini gözünüzde büyütebilir, idealize edebilirsiniz. Problemleri gözünüzde büyütme olasılığı da var.

Yükselen Terazi

5 Eylül’de Başak burcuna geçen Mars, tek başınıza bir proje üzerinde çalışabileceğinizi, detaylarla uğraşabileceğinizi gösteriyor. Mars burada korku ve endişeleri de harekete geçiriyor. Enerjiniz düşebilir, dinlenmeye zaman ayırın. Arkanızdan konuşan ya da iş çeviren insanlar olabilir.

6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay işle ilgili hayal kırıklıklarına işaret ediyor. İş ortamında belirsizlikler ya da fedakarlık yapmanızı gerektiren koşullar var. Dolunay Balık burcunun yöneticisi Neptün’le kavuşumda olacak. 5-6 Eylül’de sağlığınıza dikkat edin, bünyeniz daha hassas. Eğer sağlığınızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, mutlaka birkaç doktora gidin ve teşhisin doğru olduğundan emin olun. İşle ilgili, sağlıkla ilgili endişeler gündeme gelebilir, bunları kafanızda büyütmemeye çalışın. Dolunay işle ilgili bir projeyi tamamlamayı da gösterebilir. Hayal gücünüz yüksek, yaratıcı işlerle uğraşanlar güzel fikirler bulabilir. Günlük hayatta dalgınlık, unutkanlık, iş ortamında duygusallık ve hassasiyet ortaya çıkabilir. Beraber çalıştığınız insanlar sizi yanıltabilir, dikkatli olun. Mevcut işinizin sizi tatmin etmediğini düşünebilir ve en uç durumda işinizi bırakmaya karar verebilirsiniz. Bir iş arkadaşınızın işten ayrılması da olası. Bu dönemde işle ilgili olarak oldukça idealist olacaksınız, rutinden sıkılıyor, iş hayatında daha fazla anlam arıyorsunuz. Ancak gerçekçi ve objektif olmanız zor, ayaklarınız yere basmıyor gibi görünüyor.

Yükselen Akrep

5 Eylül’de Başak burcuna geçen Mars, bu ay grup çalışmalarında daha aktif ve rekabetçi olacağınızı gösteriyor. Geçen ay iş hayatınızda yeni bir dönem başladı, bu ay ise ekip çalışmaları ve detaylar öne çıkıyor. Halletmeniz gereken detaylar, bir araya gelmeniz gereken insanlar, tamamlamanız gereken işler var. Bu ay sosyal hayatınızda da daha aktif olabilir, arkadaşlarınızla daha sık görüşebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızın fevri çıkışları olabilir.

6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay özel hayatınızda oldukça duygusal bir döneme işaret ediyor. Çocuklarla ilgili hassasiyetler ve fedakarlıklar söz konusu. Dolunay Balık burcunun yöneticisi Neptün’le kavuşumda olacak. 5-6 Eylül’de aşkta oldukça romantik, hassas ve idealist olacaksınız. Hayal gücünüz ve yaratıcılığınız da yüksek. Sanatla ya da yaratıcı uğraşlarla ilgileniyorsanız, güzel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Her şeyden ilham alabileceğiniz bir dönemdesiniz.  Eğer yalnızsanız, ayaklarınızı yerden kesen biriyle karşılaşabilirsiniz ancak yanılma olasılığı da var. O kadar hassas ve idealistsiniz ki gerçekleri olduğu gibi görmeniz zor. Aşkta hayal kırıklıkları gündeme gelebilir.

Yükselen Yay

5 Eylül’de Başak burcuna geçen Mars, bu ay iş hayatında aktif ve rekabetçi olacağınızı gösteriyor. Enerjiniz yüksek, kendinden emin ve kararlısınız. 5 Eylül’de Merkür de düzeliyor, üstelik Güneş de Başak burcunda ve kariyer evinizde ilerliyor. Eylül ayında kariyerinizde, işinizde parlayacak ve dikkat çekeceksiniz. İş yoğunluğunuz da artıyor.

6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay ev ve aileyle ilgili hassasiyetlere dikkat çekiyor. Aile içerisinde duygusal, hassas bir dönem olabilir. Bazı belirsizlikler ve karışıklıklar yaşayabilir, fedakarlık yapmanızı gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ev ve aileyle ilgili konuları objektif değerlendirmeniz zor, geçmişe özlem duyabilir, hayalperest ya da idealist olabilirsiniz. Dolunayın sizin için teması nostalji olacak. Anne- babanızla ilgili konular gündeme gelebilir, onlarla ilgilenmeniz gerekebilir, bu durum fazlasıyla duygusal olmanıza neden olabilir. Dolunay Balık burcunun yöneticisi Neptün’le kavuşumda. 5-6 Eylül’de oldukça hassas olabilirsiniz. Evle ilgili bazı problemler çıkabilir. Neptün ve Balık burcu sıvılarla da ilişkilidir, su basması, gaz sızıntısı gibi şeylere karşı dikkatli olun.

Yükselen Oğlak

5 Eylül’de Başak burcuna geçen Mars, bu ay bol bol seyahat edeceğinizi gösteriyor. Eğitim, yurtdışı ya da hukukla ilgili konular gündeme geliyor. Yeni şeyler öğrenecek, yabancı kültürlerle ilgilenecek, yabancılarla bir araya geleceksiniz. Ufkunuzun genişlediği ve kendinizi geliştirdiğiniz bir dönemdesiniz.

6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay yakın çevrenizle ilgili hassasiyetlere dikkat çekiyor. Kardeşlerinizle ilgili bir konu gündeme gelebilir, hassas ve duygusal bir dönem olabilir. Kardeşinize destek olmanız ve özverili davranmanız gerekebilir. Kuzen ya da komşularla ilgili karışıklıklar ya da fedakarlık yapmanızı gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Eğitim hayatında bazı sorunlar çıkabilir. Bu dönemde düşünceleriniz diğer insanlardan etkilenmeye açık, yanılma ve yanıltılma olasılığı da var. Özellikle yeni bir karar alma ya da bir anlaşma/sözleşme yapma durumunda iseniz, çok dikkatli olun. 5-6 Eylül’de deniz kıyısına kısa bir tatil size iyi gelebilir. Eğer yazıyla uğraşıyorsanız, aklınıza yeni fikirler gelebilir, her şeyden ilham alabilir, verimli çalışabilirsiniz. Hayal gücünüz ve yaratıcılığınız oldukça yüksek olacak.

Yükselen Kova

5 Eylül’de Başak burcuna geçen Mars, ortak harcamaların artacağını gösteriyor. (Mars 22 Ekim’e dek Başak’ta olacak.) Bu ay kredi, borç-alacak, vergi, sigorta gibi işlerle uğraşmanız gerekebilir. Bütçenize dikkat edin, hesapta olmayan masraflar çıkabilir. Diğer yandan Merkür 5 Eylül’de düzeliyor ve Güneş de Başak’ta ilerliyor. Ortak finansal konuları iyi yönetebilir, bu konular hakkında düşünebilir, konuşabilir, plan yapabilirsiniz.

6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay finansal açıdan riskli bir zamanı gösteriyor. Dolunay Balık burcunun yöneticisi Neptün’le kavuşumda olacak. 5-6 Eylül’de finansal açıdan aldığınız kararlarda yanılma olasılığı yüksek. O nedenle yatırım vb. kararları ertelemeniz daha iyi olabilir. Finansal konularda fazla büyük düşünebilir, hayallere kapılabilir ve kandırılabilirsiniz. Bu günlerde maddi konularda objektif ve gerçekçi olmanız zor görünüyor. Parayla ilgili bir kayıp da gündeme gelebilir. En iyi ihtimalle hep hayalini kurduğunuz ve almak istediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz.

Yükselen Balık

5 Eylül’de Başak burcuna geçen Mars, bu ay ikili ilişkilerde aktif ve rekabetçi olacağınızı gösteriyor. Eğer yalnızsanız, daha girişken olabilir, özellikle 20 Eylül sonrasında yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Birlikteliği olanlar ise partnerlerine odaklanacak. Bu dönemde bazı tartışmalar olabilir, beraber çalıştığınız kişiler ya da yakın dostlarınızla karşı karşıya gelebilirsiniz. Ancak 20 Eylül’de Venüs Başak burcuna geçiyor, 20 Eylül’den sonra ilişkilerde uyum yakalamanız daha kolay.

6 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. 5-6 Eylül’de oldukça hassas ve duygusal olabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekiyor, bünyeniz daha hassas. Diğer insanlardan ve olan bitenden etkilenebilir, buluttan nem kapabilirsiniz. Alıngan ve kırılgan olmanız da olası. O nedenle önemli kararları ertelemeniz daha iyi olabilir. Dolunay Balık burcunun yöneticisi Neptün’le kavuşumda olacak. Bugünlerde objektif ve gerçekçi olmanız zor görünüyor. Ancak hayal gücünüz ve yaratıcılığınız yüksek olacak, yaratıcı uğraşlarda güzel sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz.

error: Content is protected !!