Haziran’da Gökyüzü

21 Haziran’a dek gökyüzü İkizler burcuna vurgu yapıyor, daha hareketli, konuşkan ve meraklıyız.

4 Haziran’da Yengeç burcuna geçen Mars bu burçta düşük durumda. Duygusal tepkileri ve güvenlik endişesini gösteriyor. Bu ay ailevi ve duygusal sıkıntılar gündeme gelebilir.

6 Haziran’da Venüs yöneticisi olduğu Boğa burcuna, Merkür ise yine yöneticisi olduğu İkizler burcuna geçiyor. İletişim ve ilişkilerle ilgili olumlu etkiler var, hayattan keyif almak kolaylaşıyor. Yeme-içme vb. gibi keyifleri abartabiliriz. Daha meraklı ve konuşkan olacağız.

9 Haziran’da Yay burcunda zor bir Dolunay var.

6 Şubat’tan beri geri giden Jüpiter 9 Haziran’da düzeliyor. Jüpiter, 9 Eylül 2016’da Terazi burcuna geçti ve 10 Ekim 2017’ye dek bu burçta olacak. Jüpiter Terazi burcunda ikili ve sosyal ilişkiler, sanat, güzellik ve estetikle ilgili konuları olumlu etkiliyor.

Jüpiter geri giderken (6 Şubat-9 Haziran) ilişkilerimizde aksayan noktaları fark ettik. 4 Mart-15 Nisan arasında Venüs de geri gittiğinden geçtiğimiz aylarda hem ikili hem de sosyal ilişkilerde oldukça zorlandık. 9 Haziran’da Jüpiter düzeldikten sonra ilişkilerimizde daha olumlu gelişmeler bekleyebiliriz, sorunları çözebilir, uyum ve huzuru yakalayabilir ve yeni ilişkiler kurabiliriz. Aşk, eğlence ve sanatsal konularda özellikle Ağustos ayı olumlu görünüyor.

21 Haziran’da Güneş ve Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Mars da Yengeç burcunda ilerliyor. Daha duygusal ve ailevi konular öne çıkıyor. Özellikle 24 Haziran’da Yengeç burcundaki Yeni Ay ailevi konuları vurguluyor.

error: Content is protected !!