Balık Burcunda Güneş Tutulması: Hayal mi Gerçek mi?

26 Şubat’ta Balık burcunda Güneş Tutulması var. Tutulma sırasında Güneş ve Ay, Güney Ay Düğümü, Merkür ve Neptün Balık burcunda kavuşumda. Venüs, Mars ve Uranüs ise Koç burcunda yer alıyor. Mars, Uranüs ile aynı derecede ve Jüpiter ile karşıt, Pluto ile kare açı yapıyor.

Tutulma sırasında Balık ve Koç burçlarında yer alan gezegenler dikkat çekici. Üstelik Balık burcunun yöneticisi Neptün Balık’ta, Koç burcunun yöneticisi Mars Koç’ta yer alıyor. Balık burcunda Güney Ay Düğümü ile birleşen Güneş Tutulması, geçmişten gelen sorunları, bazı kayıpları, bitişleri akla getiriyor. Son derece sezgisel, affedici ve kabul edici olabiliriz ancak tutulma sırasında Balık burcunda yer alan Merkür yanılgılara, yanlış anlamalara, yanlış değerlendirmelere, hayalciliğe de dikkat etmemiz gerektiğini gösteriyor. Kafamız karışabilir. Net olmayan durumlar, belirsizlikler söz konusu olabilir. Bir şeyleri geride bırakmak ve yeni şeylere başlamak için güçlü bir dürtü hissedebiliriz. Hassasiyetlerimiz tetiklenebilir ve abartılı tepkiler verebiliriz. Koç burcundaki Uranüs-Mars kavuşumu beklenmedik gelişmelere işaret ediyor.

Yükselen burcunuza göre tutulmanın etkisi ise şöyle:

Yükselen Koç

26 Şubat’ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, farkındalığınızın ve ruhsal anlayışınızın artacağı bir döneme işaret ediyor. Daha hassas olacaksınız, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Başkalarına yardım edebilirsiniz. Hayal gücünüz ve empati yeteneğiniz de artıyor. Bazı sırlar ya da gizli konular açığa çıkabilir.

Yükselen Boğa

26 Şubat’ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, arkadaşlar ya da gruplarla ilgili önemli gelişmelere işaret ediyor. Gelecekle ilgili planlarınız değişiyor. Gelecekle ilgili bazı planlardan vazgeçebilirsiniz. Bu dönemde gerçekçi olmanız zor, gelecekle ilgili olmayacak hayallere kapılabilirsiniz. Arkadaşlar ya da gruplar için fedakarlık yapmanızı gerektiren durumlar ortaya çıkıyor.

Yükselen İkizler

26 Şubat’ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili önemli gelişmeleri gösteriyor. Net olmayan durumlar söz konusu. Başkalarına yardım, sanat ya da ruhsal konularla ilgili bir alanda çalışıyorsanız bu tutulma sizi olumlu etkileyebilir.

Yükselen Yengeç

26 Şubat’ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile hayata bakış açınız, görüşleriniz, inançlarınız değişiyor. Bu konularda çok daha hassas olduğunuz bir dönemdesiniz. Eğitim, yabancılarla ilgili konular, yurtdışı seyahatler gündeme gelebilir ve birtakım belirsizlikler, karışıklıklar, fedakarlık gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Olaylar göründüğü gibi olmayabilir. Rüyalarınıza dikkat edin ve iç sesinize kulak verin.

Yükselen Aslan

26 Şubat’ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, ortak finansal konular, borç-alacak, kredi, miras, vergi, sigorta ve yakın ilişkilerle ilgili gelişmeleri gösteriyor. Fedakarlık yapmanızı gerektiren durumlar, net olmayan şeyler söz konusu olabilir.

Yükselen Başak

26 Şubat’ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili önemli gelişmelere işaret ediyor. Bu dönemde partneriniz ya da ortağınız aşırı hassas olabilir, özverili davranmanız gerekebilir. Yanılma ve kandırılma olasılığına karşı dikkatli olun.

Yükselen Terazi

26 Şubat’ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, iş hayatı, çalışma ortamı, iş arkadaşları, sizin için çalışanlar ya da sağlığınızla ilgili gelişmeleri gösteriyor. Genel olarak hassas bir dönem olduğundan sağlığınıza dikkat edin. İşle ilgili fedakarlık yapmanızı gerektiren durumlar ortaya çıkabilir.

Yükselen Akrep

26 Şubat’ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulmasında, aşkta oldukça romantik ve hassas olabilirsiniz. Çocuklarla ilgili hassasiyetler gündeme gelebilir. Aşk ya da çocuklarla ilgili yeni başlangıçlar, önemli gelişmeler söz konusu.

Yükselen Yay

26 Şubat’ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, ev ve aile ile ilgili önemli gelişmelere işaret ediyor. Bu dönemde oldukça hassas olabilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili belirsizlikler, hassasiyetler, özverili davranmanızı gerektiren durumlar olabilir.

Yükselen Oğlak

26 Şubat’ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, eğitim, kardeşler, yakın akrabalar ya da komşularla ilgili önemli gelişmeleri gösteriyor. Özverili davranmanız gerekebilir, olayları net bir şekilde görmekte zorlanabilirsiniz.

Yükselen Kova

26 Şubat’ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, geliriniz, maddi varlıklar, değerler ve kaynaklarla ilgili önemli gelişmelere işaret ediyor. Bu dönemde değer verdiğiniz şeyler değişiyor, sizin için önemli olan bazı şeylerden vazgeçebilirsiniz. Maddi konularda fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Yükselen Balık

26 Şubat’ta gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, başlangıçlara, yeni kararlara işaret ediyor. Bu dönemde daha hassas ve duygusal olacaksınız, çevrenizde olup bitenlerden fazlasıyla etkilenebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

error: Content is protected !!