İkizler Burcunda Dolunay: Ciddi Kararlar

serious14 Aralık’ta gece saat 03:05’te İkizler burcunda Dolunay var. İkizler burcundaki Ay Terazi’deki Jüpiter ve Kova’daki Mars büyük üçgen oluşturuyor. Dolunay Satürnle karşı karşıya geliyor. Hava burçlarındaki büyük üçgen iletişim, eğitim ve zihinsel uğraşlarla ilgili akıcı koşulları gösteriyor. Ancak Dolunay’ın Satürn’le karşıt olması, muhalefete, engellere, moral bozukluğuna işaret edebilir. Mars’ın olumlu açısı inisiyatif almayı ve harekete geçmeyi, Jüpiter’in olumlu açısı ise moralimizi düzelten ve bize destek veren şartları gösteriyor.

3 Aralık’ta Oğlak burcuna giren Merkür 19 Aralık’ta geri gitmeye başlıyor. Merkür 6 Ocak’ta Yay burcuna dönecek ve 8 Ocak’ta düzelecek. 11 Ocak’ta tekrar Oğlak burcuna girecek. Merkür bu süreçte ters açı yapmıyor, önemli planları, fikirleri yeniden değerlendirmek için uygun bir dönem, eski tanıdıklarla karşılaşabilir, eski arkadaşlarla görüşebiliriz. Ertelediğimiz şeyleri yapmak ve dolapları, dosyaları, eşyaları elden geçirmek için de uygun. Merkür bu süreçte bizi daha ciddi düşünmeye ve işle ilgili planları, kararları gözden geçirmeye davet ediyor.

19 Aralık-5 Ocak arasında Terazi’deki Jüpiter Koç burcundaki Uranüs ile karşıt olacak. Hiç beklemediğiniz fırsatlar çıkabilir, ani şanslar söz konusu olabilir. İkili ilişkilerde sürpriz gelişmeler var.

17 Aralık-2 Ocak arasında Yay’daki Satürn Koç burcundaki Uranüs ile olumlu açıda olacak. Yenilikleri hayata geçirebilir mevcut düzenimize uydurabilir, istediğimiz değişimleri yapabiliriz. Görüşlerimiz ve inançlarımız doğrultusunda harekete geçeceğiz.

Yılın son haftasında özellikle 25-27 Aralık civarında partil (tam) açılar dikkat çekiyor. Venüs Uranüs, Jüpiter ve Satürn ile, Güneş Mars ile, Merkür Mars ve Neptün ile, Satürn Uranüs ile olumlu açılar yapıyor. Mars Güney Ay Düğümü ile kavuşumda. Jüpiter Uranüs ile karşıt. Ani gelişmeler, kadersel olaylar, gruplarla ilgili konular, şanslı karşılaşmalar, keyifli zamanlar söz konusu olabilir. Yılın son haftası özellikle bu açılardan etkilenen kişiler için olumlu gelişmeleri gösterebilir.

error: Content is protected !!