Yay Burcunda Yeni Ay: Yeni Umutlar

yeni29 Kasım’da öğleden sonra Yay burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay Neptün’le kare açı yapıyor. Kova burcunda ilerleyen Mars, Jüpiter ve Satürn ile olumlu açıda, Oğlak’taki Venüs ise Uranüs ile tam(partil) kare açıda olacak. Güneş ve Ay’la birlikte Merkür ve Satürn de Yay burcunda yer alıyor.

Eğitim, seyahat, görüşler ve inançlarla ilgili konular gündemde. Para ve ilişkilerle ilgili sürpriz gelişmeler var. Eğitim, seyahat konularında yeni başlangıçlar olabileceği gibi bu konularda belirsizlikler, karışıklıklar, net olmayan durumlar da olası. Olaylara biraz fazla iyimser yaklaşma, yanılma riski içerisindeyiz. Gerçekleri net olarak göremiyor olabiliriz. Atacağımız adımlarda dikkatli olalım.

İlişkilerle ilgili ani kararlar, parasal konularda beklenmedik gelişmeler, ilişkilerde daha fazla özgürlük isteği, yeniliğe ve değişime açık olmak bu dönemin temaları arasında. Abartılı hareketler, aşırı iyimser değerlendirmeler riskli görünüyor. 14 Aralık’ta İkizler burcunda gerçekleşecek olan Dolunay Satürn’ün karşısında olacak. Bu dönemde yanlış değerlendirmeler söz konusu ise Dolunay’da gerçekleri görmemizi sağlayan, ayaklarımızı yere basmamızı gerektiren olaylarla karşılaşabiliriz.

29 Kasım’da Jüpiter Satürn ile olumlu açı yapmaya başlıyor ve bu açı 24 Ocak’a dek devam edecek. Önümüzdeki 2 ay boyunca işle ilgili fırsatlarla karşılaşabilir, ilerleme kaydedebiliriz. Çabalarımız olumlu sonuç verebilir. 1-4 aralık arasında Mars da Jüpiter ve Satürn olumlu açı içerisinde olduğundan özellikle olumlu görünüyor. Bu hafta aşırı risk almamaya dikkat ederek önemli adımlar atabilir, ideallerimizle ilgili harekete geçebilir, yeni başlangıçlar yapabiliriz.

Bu gönderi Blog’ te gönderildi ve , ’ te etiketlendi.
error: Content is protected !!