Koç Burcunda Dolunay: Beklenmedik Çıkışlar

12316 Ekim’de Koç burcunda Dolunay var, Dolunay Uranüs’e çok yakın olduğundan ani, hızlı, beklenmedik, sürpriz gelişmeleri akla getiriyor. Ani bir ayrılık söz konusu olabilir. Bu ilişkilerle ilgili olabileceği gibi işten ayrılmak da olabilir.

Unutmayın Yeni ay ve Dolunay herkesi aynı derecede etkilemiyor. Her ay bir Yeni ay ve bir Dolunay olur (nadiren daha fazla olabilir) ancak Yeni ay ve Dolunay güçlü astrolojik görünümler değildir. Bunlar diğer astrolojik görünümlerle birleştiğinde hayatımızda önemli zamanları, başlangıçları ve sonları gösterir. Yani eğer herhangibir dönemde yıldız haritanızı etkileyen önemli astrolojik görünümler varsa -tek bir görünüm yeterli olmaz, en az 3 görünüm olması gerekir- bu görünümlerle açı yapan bir Yeni ay ya da Dolunay sizin için belirleyici olur.

Diğer bir deyişle Yeni ay veya Dolunay ne kadar güçlü, ters açılı vs. olursa olsun eğer sizin yıldız (doğum/natal) haritanızla bağlantı kurmuyorsa sizin için bir şey ifade etmez, hayatınızda önemli bir şey olmaz. Bu olumsuz görünümler için geçerli olduğu kadar olumlu görünümler için de geçerlidir.

16 Ekim’de sabah 07:22’de Koç burcunda Dolunay var. Dolunay Uranüs ile kavuşumda , Pluto ile kare açıda olduğundan Dolunay’dan etkilenen kişiler için önemli çıkışları gösterebilir. Hayatınızda belli durumlara veya insanlara hayır deme, kendi yolunuzu seçme zamanı gelmiş gibi görünüyor. Sizden beklenmeyen çıkışlar yapabilirsiniz. Ya da karşınızdaki kişilerden beklemediğiniz davranışlar görebilirsiniz. Önümüzdeki hafta sürpriz, beklenmedik, hızlı gelişmelerle karşılaşabiliriz. Dürtüsel tepkiler ve hızlı kararlar söz konusu.

Koç burcunun yönetici gezegeni Mars Oğlak burcunda Pluto ile birleşiyor. Sorumluluklar, görevler ve yapmak istediklerimizi yeniden düşünmekte fayda var. Biraz özgürlük hepimize iyi gelecek.

error: Content is protected !!