Terazi Burcunda Yeni Ay: Güzel Başlangıçlar

kalp1 Ekim’de Terazi burcunda Jüpiter’e yakın bir Yeni Ay var. Yeni Ay’ın Jüpiterle kavuşumda olması şanslı, güzel başlangıçlara işaret ediyor. 2016 yılının zor günleri geride kalıyor.

Yeni Ay Jüpiter’le kavuşumda, Mars ile kare, Satürn ile olumlu açıda. Jüpiter büyüme, gelişme, öğrenme, genişleme ile ilgilidir. Dolayısıyla ufkumuzu genişletecek, bize çok şey katacak ilişkiler ve ortaklıklar hayatımıza girebilir. Ya da partnerimizle birlikte yeni işlere, projelere girebilir, yeni maceralara atılabiliriz. İlişkilerle ilgili konularda sınırlarımızı aşmak ve kendimizi geliştirmek isteyeceğiz. Farkındalığımız yükselebilir. Yeni Ay ve Jüpiter’in Marsla kare açıda olması sabırsız olduğumuzu gösteriyor, risk alma eğilimindeyiz. Mars Oğlakta olduğundan hırslı ve kararlı olacağız.

Bu dönemi en iyi şekilde değerlendirmek için:

  • Daha uzlaşmacı olun, işbirliği yapın, anlaşmazlığa düştüğünüz kişiler varsa onların bakış açısını anlamaya ve orta noktada buluşmaya çalışın, anlaşmazlıkları çözmek için arabulucu ve diplomatik olmayı deneyin.
  • Hayatınıza güzellik katın, sanatla uğraşın, resim yapın, müzik dinleyin, yeni bir hobiye başlayın.
  • Dış görünüşünüzle ilgilenin, kendinizi güzel hissetmeye özen gösterin, kıyafetlerinizi elden geçirin, giyim-kuşam ve kozmetik alışverişlerinizi yapın.
  • Dekorasyonla uğraşın, evinizi güzelleştirecek ufak değişiklikler yapın.
  • Sosyalleşin, yeni insanlarla tanışın, arkadaşlarınızla görüşün, partnerinizle plan yapın.
error: Content is protected !!