Koç Burcunda Yeni Ay: Sürpriz Gelişmeler

renk7 Nisan Perşembe günü öğleden sonra 14:23’te Koç burcunda Yeni Ay var. Bu Yeni Ay yılın en sürprizli Yeni Ay’ı, Uranüsle kavuşumda. Uranüs işin içinde olduğunda beklenmeyeni beklemek en doğrusu. Hiç ummadığımız, aklımıza bile gelmeyen şeyler oluyor genelde, eğer Uranüs işin içindeyse. Beklenmedik bir yön değişikliği, ani bir çıkış, düşünmeden alınan bir karar, sürpriz bir karşılaşma, yeni bir teklif, ani bir başlangıç, bitiş ya da ayrılık olabilir.

Yeni Ay Koç burcunda olduğundan sabırsızlığı, ani tepkileri ve harekete geçme eğilimini gösteriyor. Önümüzdeki hafta beklediğimizden daha renkli olacağa benziyor. Geçen ay gerçekleşen 2 tutulma ile birlikte zaten önemli bir değişim dönemi içerisine girmiş olabiliriz. Yeni Ay’la birlikte bu değişim sürecinin devamında gelişmeler hızlanacak.

Bireysel olarak ne istediğimizin farkına varabilir ve kendi isteklerimize öncelik verebiliriz. İsyan etme, karşı çıkma, başına buyruk davranma eğilimi çok güçlü. Ancak Pluto’nun Yeni Ay’la ters açısı inatlaşmalara, güç savaşlarına, engellere de işaret ediyor. Pluto Oğlak burcunda olduğundan isteklerimiz sorumluluklar, kurallar ve kısıtlamalarla ters düşebilir ve otorite konumundaki kişilerin pek hoşuna gitmeyebilir.

Eğer Yeni Ay doğum haritamızda önemli bir noktaya değiyorsa hayatımızda bir kırılma noktasını gösterebilir. Yani şapkamızı alıp çıkabiliriz. Ya da hiç beklemediğimiz gelişmeler olabilir ve yeni şeylere başlayabiliriz.

Yeni Ay sürpriz başlangıçları, yenilikleri, teknoloji ile ilgili konuları da gösteriyor. Maalesef son dönemde yaşadığımız patlamalarla ilgili de riskli bir haftadayız.

error: Content is protected !!