Eylül’de Yengeç Burcu

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay yeni şeyler öğrenmek ve bakış açınızı genişletmek için sizi destekliyor. Kısa bir tatil ya da seyahat söz konusu olabilir. İlişkilerle ilgili krizlere dikkat! Otorite figürleriyle anlaşmazlık söz konusu olabilir. Karşınızdaki kişiyi anlamaya çalışın, farklı görüşlere açık olun.

28 Haziran’da savaşçı Mars Koç’a, yıldız haritanızda başarı ve hedeflerle ilgili 10. Eve geçiyor ve 2020’nin 2. yarısı boyunca Koç’ta olacak. Mars burada sizi kariyerle ilgili destekliyor.

İş hayatında yükselmek için çalışabilir ya da eğer kendi işinizi yapmak istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanacaksınız, Mars hayallerinizi gerçekleştirmek için size cesaret verecek.

Ancak 10 Eylül – 14 Kasım arasında geri çekilecek ve olan biteni değerlendireceksiniz zira, Mars bu dönemde geri gidiyor. Projeler durma noktasına gelebilir, gecikme ve aksaklıklar çıkabilir. Bugüne dek yaptıklarınızı gözden geçirmek, detaylarla uğraşmak ve eksikleri tamamlamak gerekebilir.

Bu dönemde iş hayatında ilişkilere önem vermek gerek, Mars başına buyruk ve bağımsız hareket etme eğilimini gösterir, beraber çalıştığınız kişiler ya da yöneticilerle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. İşlerin yavaş ilerlemesi canınızı sıkabilir. Kendinizi ve çevrenizi zorlamaktan kaçının, 14 Kasım sonrasında işler hızlanacak ve hedeflerinize ulaşmak daha kolay olacak.

 

2020’de Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Özellikleri