Eylül’de Yay Burcu

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Evde vakit geçirebilir, ailenizle bir araya gelebilirsiniz. Parayla ilgili konular ve iş hayatı öne çıkıyor. Diğer yandan kendinize ve ailenize de vakit ayırmanız gerekecek. Aşktan yana hareketli ve enerjinizin yüksek olduğu bir dönemden sonra, şimdi durulma zamanı.

Mars 28 Haziran 2020-7 Ocak 2021 arasında Koç burcunda, yıldız haritanızda aşk ve çocukları gösteren 5. Evde olacak. Mars, 10 Eylül – 14 Kasım arasında geri gidecek.

Dikkatli olun, savaşçı Mars Koç burcunda kendi yerinde, yoğun duygular, tutkulu bir birliktelik ya da ciddi kavgalar gündeme gelebilir.

Mars Koç’ta iken dikkatlerin üzerinizde olacak. Sahne sanatları ya da sosyal medya ile uğraşıyorsanız, ön plana çıkabilir, “fenomen” olabilir, tanınabilirsiniz. Risk almaktan, kendinizi göstermekten çekinmeyecek ve rekabetçi olacaksınız. Enerjiniz yüksek, spor yapmak iyi fikir ancak Mars geri giderken kendinizi zorlamayın.

Mars Koç’ta iken çocuklarla aktiviteler gündeme gelebilir, tartışmalar yaşanabilir. Çocuklar başına buyruk davranabilir. Özellikle Mars geri giderken çocuklarla ilgilenmek ve sabırlı olmak gerek.

Mars geri giderken egonuz kırılgan olacak, olumsuz eleştirilerden etkilenebilirsiniz. Aşkta işler sarpa sarabilir, hasıraltı edilmiş anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Duygularınızı ifade etmekte zorlanabilir ya da tepkisel davranabilirsiniz.

 

2020’de Yay Burcu

Yay Burcu Özellikleri