Eylül’de Terazi Burcu

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Yeni bir iş ya da projeye başlayabilir, üzerinde çalıştığınız bir projeyi bitirebilirsiniz. Üstlerden destek görecek, iş ortamında iyi ilişkiler kuracaksınız. Karşınızda girişken, iddialı kişiler var. İkili ilişkilerde gerginlik, ev ve aileyle ilgili sorumluluklar yorulmanıza sebep oluyor. Kendinize iyi bakın.

2020 yılının 2. yarısında ikili ilişkiler büyük bir gündem olacak, zira Mars 28 Haziran’da Koç burcuna yıldız haritanızda 7. Eve geçiyor. Mars 7 Ocak 2021’e dek Koç’ta olacak, 10 Eylül-14 Kasım arasında geri gidecek.

İlişkilerde daha girişken ve bağımsız davranabilir, aktif, iddialı kişilere ilgi duyabilirsiniz. Partnerinizin ya da ortağınızın fevri tavırlarıyla karşılaşmanız mümkün. En iyi ihtimalle, birlikte çok iş halledebilir, yeni girişimlerde bulunabilir ya da seyahate çıkabilirsiniz.

Ancak 10 Eylül – 14 Kasım arasında, Mars geri giderken, önemli ilişkiler sarsılabilir. Eşinizle uzlaşmanız zor görünüyor. Geçmişten gelen konular ortaya çıkıyor, tartışmalar büyüyor. Öfkenizi bastırabilirsiniz fakat daha sonra patlama olasılığı da var. En iyisi açık olmak ve duygularınızı karşınızdakini kırmadan ifade etmek ve nerede ayrı düştüğünüzü, asıl problemi bulmak.

Bu dönemde eski sevgilinize kafayı takabilir, öfke, kıskançlık ya da tutku hissedebilirsiniz. Geçmişi sorgulamanız ve hala bitmeyen duygularla karşılaşmanız mümkün. Ya da eski bir aşk canlanabilir, tekrar bir araya gelmeyi düşünebilirsiniz. İyi düşünün!

Eski eşinizle sorun yaşayabilir, çocuklarınız ya da başka ortak konularla ilgili anlaşmazlığa düşebilirsiniz.

2020’nin 2. yarısında ilişkilere dikkat edin, fazla açık sözlü, fevri ya da tartışmacı olabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişiler de bu durumdan etkileniyor. Diplomatik olmanız zor görünüyor. Muhalefetle karşılaşabilirsiniz ve özel hayatınızda ya da iş hayatında ipler kopma noktasına gelebilir.

 

2020’de Terazi Burcu

Terazi Burcu Özellikleri