Eylül’de Oğlak Burcu

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Kısa bir seyahate ya da tatile çıkabilir, kardeş, kuzen ya da akrabalarla bir araya gelebilirsiniz. İkili ilişkilerde gerginlik, ev ya da aileyle ilgili meseleler yorucu olabilir. Yeni şeyler öğrenmekten, gezmekten, komşularla ya da akrabalarla vakit geçirmekten keyif alacaksınız.

2020 yılının 2. yarısında ev ve aile gündeminizde olacak, zira Mars 28 Haziran’da Koç burcuna yıldız haritanızda 4. Eve geçiyor. Mars 7 Ocak 2021’e dek Koç’ta olacak, 10 Eylül-14 Kasım arasında geri gidecek.

Mars sizi duygular, iç dünya, geçmiş, kökler, güvende hissetmek, ev ve aileyle ilgili etkiliyor. Ev alabilir, taşınabilir, geçici olarak başka bir şehre yerleşebilir, evinizde dekorasyon ya da tadilat yapabilirsiniz. Aile içi tartışmalar çıkabilir, anne-babanızla ilgilenmenizi gerektiren durumlar olabilir.

Mars geri giderken aile içinde geçmiş olaylar gündeme gelecek, kırgınlıklar su yüzüne çıkabilir, aile içi dinamikler değişebilir.

Eğer evle ilgili sorumluluklarınız fazla ise ve birlikte yaşadığınız kişiler size destek olmuyorsa, patlama noktasına gelebilirsiniz. O nedenle evde kendi payınıza düşeni yapın ancak diğerlerinin de kendi payına düşeni yapmalarını isteyin.

Mars geri giderken kendinizi güvende hissetmekte zorlanabilir, çocukluk travmalarını fark edebilir, iyileştirebilirsiniz.

 

2020’de Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Özellikleri