Eylül’de Kova Burcu

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay iş hayatı ve para ile ilgili gelişmelere işaret ediyor. Eviniz için harcama yapabilir ya da gelirinizi arttırabilirsiniz. Bütçe ve hesap işleriyle ilgilenmeniz gerekecek. Meraklı olduğunuz ve çok şey öğrendiğiniz bir dönemdesiniz, zihniniz oldukça aktif. Yatırımlarla ilgili araştırma yapabilir, para ile ilgili düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz.

2020 yılının 2. yarısında çok gezebilirsiniz, zira Mars 28 Haziran’da Koç burcuna yıldız haritanızda 3. Eve geçiyor. Mars 7 Ocak 2021’e dek Koç’ta olacak, 10 Eylül-14 Kasım arasında geri gidecek.

Mars Koç’ta iken yakın çevrenizde aktif olacak, kardeş, komşu ve akrabalarla görüşecek ya da yeni bir gruba gireceksiniz. Bulunduğunuz şehirde ya da internetten etkinliklere/kurslara katılacak ve yeni insanlarla tanışacaksınız.

Ancak 10 Eylül-14 Kasım arasında ilişkilere özen gösterin ve ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin. Yakın çevrenizde gerginlik yaşayabilir ve arkadaşlıkları sorgulayabilirsiniz. Alttan alta rekabet olabilir ve ilişkileri olumsuz etkileyebilir. Yakın bir arkadaş, kardeş, kuzen, komşu ya da birlikte çalıştığınız bir kişiyle sorun yaşayabilirsiniz, yıllar öncesinden gelen kırgınlıklar su yüzüne çıkabilir.

Mars geri giderken şikayet etmeniz ya da istemeden de olsa kırıcı sözler sarf etmeniz olası. Bu dönemde çok konuşabilir, çevrenizdekilerle tartışabilir ya da dedikodu yapabilirsiniz.

Yakın çevrenizle fikir ayrılıkları olabilir ancak farklı görüşlere tolerans göstermeniz gerekiyor. Kendinizi ifade edin, duygularınızı içe atmayın fakat gereksiz tartışmalardan uzak durun.

 

 

2020’de Kova Burcu

Kova Burcu Özellikleri