Eylül’de Koç Burcu

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Son zamanlarda hareketli ve yoğun bir dönem geçirdiniz, Dolunay kendinize vakit ayırmak ve dinlenmek için güzel bir zamanı gösteriyor. Eylül’ün ilk haftasını daha sakin ve yavaş geçirmek iyi olabilir. Bazı şeyleri bitirmeye karar verebilir, şartları zorlamaktan vazgeçip akışa bırakabilirsiniz.

28 Haziran’da Koç burcunun yöneticisi Mars kendi burcuna geçiyor ve 7 Ocak 2021’e dek burada olacak. Yılın 2. yarısında projeler hızlanıyor, enerjiniz artıyor. Neyse ki, can sıkıntısındansa yoğun bir tempoda yaşamayı ve çalışmayı tercih ediyorsunuz.

Eğer hayatınızda önemli bir değişiklik yapmak istiyorsanız, Mars burada size ihtiyacınız olan cesareti verecek. Yeni şeylere başlayabilir, yeni bir yola girebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizi kırmamaya dikkat edin. Koç Zodyak’ın en bağımsız burcu olduğundan, Mars burada aceleci davranışlara, köprüleri atıp kendi yoluna gitmeye sebep olabilir.

Bu dönemde daha mücadeleci olacaksınız, fevri çıkışlar yapabilirsiniz. Spor yapmak iyi gelecek, fiziksel olarak aktif olmak isteyeceksiniz ancak 10 Eylül-14 Kasım arasında kendinizi zorlamayın, kazalar, sakarlıklar yaşanabilir.

10 Eylül’de Mars geri gitmeye başlayacak ve 14 Kasım’a dek daha güçsüz bir konumda olacak. Bazı projelerde frene basmanız gerekecek. İşler istediğiniz gibi gitmediğinde çabuk sinirlenebilirsiniz, canınız sıkılabilir ancak yavaşlamak daha iyi. Bazı düzeltmeler yapabilir ve 14 Kasım’dan sonra daha hızlı ilerleyebilir, daha iyi karar alabilirsiniz.

Mars Koç burcundayken tarzınızı ve görünüşünüzü değiştirebilirsiniz ancak 10 Eylül-14 Kasım arasında, Mars geri hareketteyken, önemli değişiklikler yapmayın.

 

2020’de Koç Burcu

Koç Burcu Özellikleri