Eylül’de İkizler Burcu

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. İş hayatında ön plana çıktığınız bir dönemdesiniz. Beklemediğiniz kişiler size destek olabilir ya da kendiliğinden işlerin yoluna girdiğiniz görebilirsiniz. Günleriniz sosyal olarak yoğun ve hareketli geçiyor. Diğer yandan artık biraz eve/işe odaklanmanız gerekiyor. İş hayatında ekip çalışmaları önemli olabilir.

2020 yılının 2. yarısında arkadaşlıklar ve grup çalışmaları önem kazanıyor, zira Mars 28 Haziran 2020-7 Ocak 2021 arasında Koç’ta, yıldız haritanızda 11. Evde olacak.

Yılın 2. yarısında sosyal hayatınız canlanıyor, arkadaşlarla sık sık bir araya geliyorsunuz. İş hayatında ekip çalışmaları yoğun geçecek, yeni bir ekip kurmanız gerekebilir. Grup, dernek, vb. bir yere girebilir ya da üye olduğunuz dernekte aktif çalışmaya başlayabilirsiniz.

Mars, 10 Eylül-14 Kasım arasında geri gidecek. Bu dönemde işler sürüncemeye girebilir. Ekip içinde anlaşmazlık çıkabilir, projeler durma noktasına gelebilir. İnsanları idare etmekte zorlanabilirsiniz. Sosyal hayat size yorucu gelebilir, arkadaşlarla sürtüşmeler yaşanabilir. Bir arkadaşınızla aranızın bozulması ya da geçmişten gelen bir konunun tekrar gündeme gelmesi olası.

 

2020’de İkizler Burcu

İkizler Burcu Özellikleri