Eylül’de Boğa Burcu

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. İç dünyanıza odaklandığınız kendinize ve ailenize, evinize vakit ayırdığınız bir dönemden geçtiniz, Dolunay sosyalleşmek için iyi bir zamanı gösteriyor. Arkadaşlarla bir araya gelmek, eğlenmek, kısa bir tatil ya da seyahate çıkmak iyi olabilir.

Mars, Koç’a yıldız haritanızda bitişler ve bilinçaltı ile ilgili 12. Eve geçiyor. 28 Haziran 2020 – 7 Ocak 2021 arasında 6 ay kadar Koç’ta olacak.

Bu dönemde kendinizi geçmişi düşünürken, gözden geçirirken bulabilir, bundan sonra ne yapmanız gerektiğine karar vermeye çalışabilirsiniz. Hayatınızdan bazı şeyleri çıkaracak, geride bırakacak ve bir sayfayı kapatacaksınız. Bu nedenle üzülmek, yas tutmak ya da daha duygusal olmak ve hüzne kapılmak söz konusu olabilir.

Mars, 10 Eylül – 14 Kasım arasında geri gidiyor, geçmişten gelen öfke ve kızgınlıklar su yüzüne çıkabilir. Öfkenizi içe atmayın ancak duygularınızı ifade etmeniz ve boşaltmanız gerek. Kendi başınıza uzun yürüyüşlere çıkmak hem duygularınızı hem de düşüncelerinizi düzenlemeye yardım edebilir. Koşu, yoga, karate, vb. iyi gelebilir.

Mars geri giderken, bilinçaltı duygu ve düşünceler açığa çıkacak, yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilir, bilinçaltına yönelik çalışmalardan, psikoterapiden fayda sağlayabilirsiniz. Kendinizi sabote ettiğiniz noktaları fark edip geride bırakacak, yenileneceksiniz.

 

2020’de Boğa Burcu

Boğa Burcu Özellikleri