Eylül’de Başak Burcu

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. İkili ilişkiler ya da partneriniz, beraber çalıştığınız kişiler veya yakın bir dostunuzla ilgili gelişmeler öne çıkıyor. Partnerinizle sosyalleşebilir, kısa bir tatile çıkabilirsiniz. Eğer birlikte olduğunuz kişinin size uygun olmadığını düşünüyorsanız, ayrılık da olası. Parasal sorunlar ya da değerlerinizin farklı olması çatışmaya sebep olabilir.

2020 yılının 2. yarısında finansal konular gündeminizde olacak, zira Mars 28 Haziran’da Koç burcuna yıldız haritanızda 8. Eve geçiyor. Mars 7 Ocak 2021’e dek Koç’ta olacak, 10 Eylül-14 Kasım arasında geri gidecek.

Bu dönemde ortak finansal konular, kredi, borç, alacak, miras, vergi ya da sigorta işleri ile ilgilenmeniz gerekiyor. Ortak harcamalar artabilir, parayla ilgili tartışmalar yaşanabilir. Ya da mal paylaşımı, miras paylaşımı, ayrılık, boşanma vb. gündeme gelecek.

İlişkilerde yoğun duygular ve tutkular ortaya çıkıyor ancak acele etmeyin ve partnerinizi ya da kendinizi bir karara zorlamayın.

10 Eylül – 14 Kasım arasında, Mars geri giderken, işler sürüncemeye girebilir. Alacaklar gecikebilir, ödemelerde aksama yaşanabilir. Gizli konular, sevdiğiniz biriyle ilgili sırlar ortaya çıkabilir. Hızlı başlayan bir ilişki yavaşlayacak, durup düşünmek ve olan biteni değerlendirmek gerekecek. Öfke, kıskançlık gibi yoğun duygular hissedebilirsiniz.

 

2020’de Başak Burcu

Başak Burcu Özellikleri