Eylül’de Balık Burcu

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Kendinize ve isteklerinize odaklanın, sağlığınıza dikkat edin. Duygusal ve hassas olabilir, partnerinizle ve ilişkinizin gidişatıyla ilgili düşünebilirsiniz. İkili ilişkilerde gerginlik yaşanabilir, eğer birlikte olduğunuz kişinin size uygun olmadığını düşünüyorsanız, ayrılık da olası.

2020 yılının 2. yarısında parasal konular gündemde olacak, zira Mars 28 Haziran’da Koç burcuna yıldız haritanızda 2. Eve geçiyor. Mars 7 Ocak 2021’e dek Koç’ta olacak, 10 Eylül-14 Kasım arasında geri gidecek.

Mars Koç’ta iken gelirinizi arttırmak için mücadele edebilir ve finansal işlerle, bütçe, hesap konularıyla ilgilenebilirsiniz. Dikkatli olmanız gerek çünkü harcamalarınız artabilir, beklenmedik masraflar çıkabilir.

Özellikle 10 Eylül-14 Kasım arasında masrafları kısmanız gerekebilir. Ödemelerde gecikme, aksaklık yaşanabilir.

Mars Koç’ta iken yeteneklerinizi geliştirebilir, işinize ya da finansal yatırımlara odaklanabilirsiniz. Çeşitli yatırım türlerini araştırabilir ve bu konularda harekete geçebilirsiniz.

Ancak Mars geri giderken yatırımların değeri dalgalanabilir, sabırlı olmakta fayda var. İş ortamında gerginlik söz konusu olabilir, fikir ayrılıkları ve tartışmalar yaşanabilir. Gereksiz tartışmalardan uzak durun.

 

2020’de Balık Burcu

Balık Burcu Özellikleri