Eylül’de Aslan Burcu

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Çevrenizdeki kişiler sizi maddi ya da manevi olarak destekleyecek. Bu destek beklemediğiniz bir kişiden gelebilir. Ortak harcamalarla, bütçe ve hesaplarla ilgilenmeniz gerekebilir. Hayata bakış açınızı genişlettiğiniz, yeni şeyler öğrendiğiniz bir dönemdesiniz. Hayatı daha iyi anlama çabası derinleşmenize yol açacak.

2020 yılının 2. yarısında eğitim ve seyahat gündeminizde olacak, zira Mars 28 Haziran’da Koç burcuna yıldız haritanızda 9. Eve geçiyor. Mars, 7 Ocak 2021’e dek Koç’ta olacak, 10 Eylül-14 Kasım arasında geri gidecek.

Üniversiteye geri dönebilir ya da başka bir alanda eğitim alıp uzmanlaşabilirsiniz. Mars burada yeni girişimlerde bulunmak ve risk almak için size cesaret veriyor. Şehir dışı ya da yurtdışı seyahatler yoğun olabilir ya da yasal meselelerle uğraşabilirsiniz. Rutinin dışına çıkıp kendinizi geliştireceğiniz bir dönem.

Ancak 10 Eylül – 14 Kasım arasında, Mars geri giderken, işler sürüncemeye girebilir. Bazı planları ertelemek ve bugüne dek yaptıklarınızı değerlendirmek gerek. Bu dönemde gereksiz riskler almayın, yapabileceğinizden fazlası için söz vermeyin. Yeni girişimleri 14 Kasım sonrasına erteleyin, eksikleri tamamlayın. Eğitim hayatında gecikme ve aksaklıklar, yasal problemler, yurtdışı seyahatlerde terslikler olası.

Mars Koç burcunda iken söylediklerinize dikkat edin, fazla açık sözlü ya da tartışmacı olabilirsiniz. Görüşlerinizi ve inançlarınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, onlar doğrultusunda harekete geçebilirsiniz. Eşinizin ailesiyle gerginlikler, hayata bakış açınızı değiştiren olaylar olabilir.

 

2020’de Aslan Burcu

Aslan Burcu Özellikleri