Eylül’de Akrep Burcu

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Aşk ya da çocuklarla ilgili gelişmeler öne çıkıyor. Sevgilinizle ya da arkadaşlarınızla tatile, seyahate çıkabilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Eğer birlikte olduğunuz kişinin size uygun olmadığını düşünüyorsanız, ayrılık söz konusu olabilir ancak dostça ayrılacaksınız. Eğlenmek, tatile çıkmak, çocuklarla ilgilenmek için güzel bir zaman.

2020 yılının 2. yarısında iş arkadaşlarıyla ilişkiler ve sağlık gündeminizde, zira Mars 28 Haziran’da Koç burcuna yıldız haritanızda 6. Eve geçiyor. Mars 7 Ocak 2021’e dek Koç’ta olacak, 10 Eylül-14 Kasım arasında geri gidecek.

Çok çalışacak, enerjinizi işe aktaracak, günlük hayatınızda aktif ve hareketli olacaksınız. Uzun süreli bir proje gündeme gelebilir, işler yoğunlaşıyor. Hem kendinize hem de beraber çalıştığınız kişilere baskı yapabilir, fevri davranabilirsiniz.

Ancak 10 Eylül – 14 Kasım arasında, Mars geri giderken, işler sürüncemede kalabilir, günlük işleri yoluna koymak zor olabilir. İş ortamında gerginlik, iş arkadaşları ya da çalışanlarla ilgili problemler çıkabilir. Projeler gecikebilir, teknik konular aksayabilir. Strese bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz, kendinize özen göstermeniz gerek. Eğer çalıştığınız yerde mutlu değilseniz, iş arayışına girebilirsiniz.

Mars geri giderken verdiğiniz sözlere dikkat edin, projeleri bitirmek normalden daha uzun sürebilir. Beklemediğiniz aksaklık ve gecikmeler olabilir. Örneğin, çalışanlardan biri işten ayrılabilir ve her şeyi kendiniz yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Bu dönemde spor yaparken ya da eğer makinelerle veya fiziksel bir işte çalışıyorsanız dikkatli olun, bedeninizi zorlamayın. Eski bir sakatlık nüksedebilir, bir yerinizi incitebilirsiniz.

2020’nin 2. yarısında işinizde detaylara dikkat edin. İş ortamında ısrarcı ve tartışmacı olmanız mümkün. İş arkadaşlarınızın fevri tavırları, beklenmedik hareketleri ile karşılaşabilirsiniz ve ipler kopma noktasına gelebilir.

 

2020’de Akrep Burcu

Akrep Burcu Özellikleri