Astrolojik Danışmanlık

Yaşadığımız ister ilişki sorunları, ister maddi sorunlar, ister ailevi ya da kişisel sorunlar olsun, astroloji ile önümüzü görmek düşüncelerimizin netleşmesini ve kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyor.

  • Doğum haritanızı,
  • Önümüzdeki dönemde neye odaklanmanız, önem vermeniz gerektiğini ve
  • Geleceğe dair olasılıkları öğrenmek için

506 587 69 13 no’lu telefonu arayıp randevu alabilir, bana email gönderebilir ya da bu formu doldurabilirsiniz.

Danışmanlık talebinizle birlikte aşağıdaki bilgileri iletmeniz gerekli:

  • Ad, soyad
  • Doğum tarihi
  • Doğum saati (Doğum saatiniz kesin olarak bilinmiyorsa en fazla 3 saat olacak şekilde doğum saati aralığı belirtin ve hayatınızdaki önemli olayları ve tarihleri yazın. Evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, taşınma, bir yakınınızın vefatı, işe giriş, ameliyat, kaza ya da sizin önemli olduğunu düşündüğünüz başka bir olay olabilir.)
  • Doğum yeri
  • Varsa özellikle danışmak istediğiniz konular

Görüşmeler yaklaşık 2 saat sürüyor. Görüşmenin ses kaydı size email ile gönderilecek.

Yüz yüze görüşmeler İzmir’de yapılmaktadır.

İnternet üzerinden ya da telefonla da görüşme yapılabilir.

Bireysel Danışmanlık

Doğum haritası için gerekli bilgileri gönder
BİLGİ FORMU
Danışan Görüşleri
Bilimsel düşünce öğretileri ile eğitilmiş biri olarak astrolojiye mesafeli bir ilgim vardı. Bu konudaki eleştirilere hak versem de arada okurdum. Ancak biraz daha ayrıntılı okuyunca aslında bazı ölçümlere dayanan bir yorum sanatı ile karşı karşıya olduğumu ve yorumlamanın hem derin bilgi ve akıl, hem de sezgi ve yetenek gerektirdiğini fark ettim.

Hayatımın kırılma noktasında bir rota belirlemeye çalışırken bireysel astrolojik danışmanlık kavramı ile karşılaştım. Devam ettiğim yoga merkezinde bir kurs açılacaktı. Duygu Pekbey ismi böyle girdi yaşamıma. Özgeçmişini ve yazılarını okuduğumda aradığım kişiyi bulduğumu düşündüm. Gerek telefon ile, gerek yüz yüze görüşmemizde karşımda ilgili, bilgili, sınırlarını iyi bilen, sıcak ve doğal bir insan vardı. Sorumluluk duygusu ve etik değerleri fark ediliyordu. Görüşmemiz ayrıntılı, bilgi verici, kayıtları daha sonra dönem dönem tekrar dinleyerek yararlanacağım şekilde geçti. Zor bir dönemimde olduğum için bazı şeyleri konuşurken duygusal anlar yaşadım. Orada da insana saygısını gördüm.

Serpil, Emekli Hekim
Duygu Hanım’dan 2013 Haziran ayında astrolojik danışmanlık aldım. İlk başlarda almış olduğum danışmanlıkla ilgili aklımda kalanlar dışında birçok şeyin farkında değildim. Ta ki aynı senenin Eylül ayında görüşmemizi tekrar dinleyene kadar… 3 aylık sürede olan durumların aslında o görüşmede söylendiğini fark ettim. Ve sonrasında tekrar dinlemeye, özellikle negatif dönemlerde önemli kararlar almamaya dikkat ettim. Bu doğrultuda terfi edeceğim, yeni biriyle tanışacağım, işlerimin yoğunlaşacağı dönem birebir aynı aylarda gerçekleşti.
Emel, Reklamcı
Duygu Hanım’ı internetten araştırma yaparken buldum. Randevu aldım. İlk defa astrolojik danışmanlık alıyordum o yüzden çok merak ediyordum. İlk görüşte kendisine ısınıyorsunuz çok sıcak ve tatlı biri. Astrolojik haritamı uzun uzun yorumladı, hem ses kaydı yaptı hem de doküman olarak verdi tüm detayları. Karşılaşabileceğim sıkıntılardan, yaşayabileceğim güzel gelişmelerden bahsetti. Nerde nasıl önlem alabileceğimi anlattı. Gökyüzündeki hareketlerin etkilerini gerçekten yaşıyoruz.
Sevgi, Öğretmen
Astrolojiye ilgim, kendimi tanımak, önümü görmeye çalışmak için. Bunun için hiçbir fırsatı kaçırmamaya çalışıyorum. Size de internetteki astroloji uzmanlarını araştırırken rastladım. Aldığınız çok değerli eğitimlere rağmen, mütevazı ve anlaşılır ifadenizden etkilendim. Kendimle ilgili birçok astrolojik noktaya dokunmanız çok ilginç ve keyifliydi. Geçmişimle ilgili her şeyin anlamını daha iyi kavrıyorum. Ve artık kendimi daha iyi anlıyorum. O zamandan beridir de aynı keyifle sayfanızı takip ediyorum.
Kaniye, Bankacı
Duygu Hanım’dan 2 defa danışmanlık aldım. Benim için en önemli kriter karşımdaki kişinin beni gerçekten dinlemesi, ticari kaygı duymadan bana yardımcı olmaya çalışması. Duygu Hanım, haritanızı yorumlarken size gerçekten yardımcı olmak için çalışıyor. Sonrasında aklınıza takılan bir soru olduğunda kendisine ulaşabiliyorsunuz. Yani işimiz bitti gibi bir durum olmuyor 🙂 Dostça yaklaşımı size güven veriyor. Konusuna hakimiyeti sizi etkiliyor. Danışmanlık almak hem iş hem de özel hayatımdaki dönüm noktalarında doğru kararlar almamı sağladı.
Müge, Diş Hekimi
Duygu Pekbey’i bir arkadaşım sayesinde buldum. Doğum haritamın incelenmesi sırasında, son derece detaylı ve kolay anlaşılacak biçimde yorumları beni çok etkiledi. Size müşteri olarak gören değil gerçekten de sizi önemseyen, astrolojik verileri en kolay şekilde anlayıp hayatınıza sokmak isteyen tavrını rahatça görebiliyorsunuz.
İpek, Yönetici
İlk olarak haritam hakkında yaptığınız yorumlarda takip ettiğim dönem özellikle 19 Mayıs-12 Haziran arası merkür gerilemesi oldu. Haritamdaki açıların beni çok etkileyeceğini söylemiştiniz. Verdiğiniz tarihlerde gerçekten de karışıklık, yoğunluk, dağınıklık yaşadım. İletişim konusunda yakın çevremle sorunlar oldu. Bilgisayarım bozuldu ve tamirciye götürdüm.

Ayrıca 15 Haziran-18 Eylül 2015 arasında geçtiğimiz yıl seni uğraştıran ortak kaynaklar, kredi, borç, alacak vs. tekrar gündeme gelebilir demiştiniz. Şu an kredi, ortak kaynaklarla ilgili çevremle iletişim halindeyim. Alım-satım, kredi ödeme ve başka kredi çekme gündemimde.

Melike, Öğretmen
Duygu Pekbey ile tanışıklığımız eski işyerime dayanıyor. Özel hayatımda radikal değişikliklerin olduğu bir dönemde Duygu’nun astroloji ile ilgilendiği öğrenince iletişime geçmek istedim. Kendisi ile yapmış olduğumuz keyifli ve oldukça detaylı geçen seansımızda söylediği şeyler zaman içinde bir bir gerçekleşti.
Sinem, Bilgi Teknolojileri Uzmanı
Astrolojiye hayatım boyunca hep ilgim olmuştu ama bunu bir tık öteye taşıyabileceğimi sevgili Duygu sayesinde keşfettim, kendisine hem sıcaklığı hem de samimiyeti için çok teşekkür ederim; ayrıca bazı tarihlerin anlamı gezegen açılarıyla benim için başka bir boyut kazandı, daha çok görüşecekmişiz gibi hissediyorum.
İpek, Oyuncu
Astrolojiye daima merakım olmuştur. Zira evrensel enerjiye ve bu enerji içindeki enerji tozları olarak onun bizi etkilediğine inanırım. Bir vesileyle Duygu Hanım ile yollarımız kesişti ve ilk kez doğum haritama baktırarak danışmanlık aldım. Son derece sıcak bir yaklaşımla, detaylı ve verilere dayandırarak yorumladı. Evrensel enerjide benim yerimin böylesine detaylı tanımlanması beni çok etkiledi. Hala zaman zaman okuyup hayatımda neredeyim bakıyorum.
Zeliha, İnsan Kaynakları Müdürü
Gökyüzünün benim haritamdaki etkisini bildiğimde kendimi yaşamla bir parça daha senkronize hissediyorum, bunun için astrolojik danışmanlığı önemsiyorum.

Duygu Hanım’dan aldığım danışmanlık ile yaşamımda o anda nasıl bir kadersel mevsimde olduğumu anladım. O sıralarda ne yaparsam en uygun eylemi gerçekleştiririm diye düşündüğüm bir zamandaydım. Aldığım danışmanlık sadece kısa bir süreyi kapsayan yönelimli tavrımın yerine daha geniş bir biçimde, daha uzun vadeyi düşünmeme yardımcı oldu.

Hüseyin, Psikomitolog, SDT Terapisti
Sevgili Duygu’nun astrolojik haritamın açılımları ile ilgili bana aktardıkları, bana kendimle ve hayatımla ilgili değerli ipuçları sundu. Geleceği konuşmaktan çok, haritamın bana beni anlatan kısmı ve doğumumdan itibaren hayat akışımın içindeki olasılıklar ile daha ilgiliyim, sevgili Duygu’nun detaylı ve akıcı anlatımı, pek çok soruma sade, net, açıklayıcı cevapları için çok teşekkür ediyorum.
Berna, Bilgisayar Mühendisi
2014 yılı yazında aldığım danışmanlık sonucunda, hayatımın içindeki atladığım noktaları kavrayabildim ve bu konulardaki farkındalığım derin biçimde arttı. Duygu Hanım’ın yorumları çok geniş perspektiften ve kişiyi aydınlatıcı nitelikte, var olan tüm olasılıklar size objektif olarak aktarılıyor. Hayatımızdaki olasılıklara dışarıdan bakma şansı sağlıyor…
Burcu, İnsan Kaynakları Uzmanı
Astroloji çocukluğumdan beri hep merak edip takip ettiğim bir daldı. 2014 senesinde Duygu Hanım’la yollarımız kesişti. O zaman konuştuklarımız beni çok etkilemişti. Ama esas tekrar baştan bugün dinlemeye başladığımda şaşkınlığım had safhaya vardı. 1,5 sene sonra tekrar dinlediğimde, şu anki yaşadıklarımı ve planlarıma nasıl da ışık tuttuğunu görüyorum. Yaşamımızda iniş-çıkışlarımız olduğu gibi, boşluğa düştüğümüz, kararsız kaldığımız anlarda astrolojik haritamız hakkında bilgi almak muhteşem. Teşekkürler…
Işın, Yönetici