17 Eylül’de saat 14:00’te 25 derece Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay, Jüpiter, Plüton ve Satürn’le üçgen, ay düğümleri ile kare açıda.

İşe güce odaklanabilir, detayları halledebilir, temizlik, düzen, hesap-kitap, analiz gibi işlerle uğraşabiliriz. İş ya da sağlıkla ilgili konular gündeme geliyor, ayaklarımız yere sağlam basıyor, uzun vadeli projelere başlayabiliriz ancak hızlı ilerleme beklememek gerek. Zira Mars geri gidiyor, bazı terslikler, gecikmeler olabilir. Yeni Ay Başak’ta ve Oğlak’taki Jüpiter, Plüton ve Satürn’le uyumlu açıda, işleri toparlamak, iş, görev odaklı, organize olmak, verimli çalışmak ve otoriteden destek bulmak mümkün.

Yeni Ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni bir iş ya da projeye başlayacak, verimli çalışacaksınız. İşle ilgili fırsatlar ve yoğunluk var. Sağlığınıza özen göstermeye başlayabilir, yediğinize içtiğinize dikkat edebilirsiniz. Spor yaparken dikkatli olun, kendinizi zorlamayın. Acele etmekten kaçının, sakarlık söz konusu olabilir.

Yükselen Boğa

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Aşk, eğlence, hobiler ve seyahatlerden yana iyi bir dönemdesiniz. Seyahate ya da tatile çıkabilir, eğer yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kendinizi iyi ifade edecek, ufkunuzu genişleteceksiniz. Çocuklarla ilgili başlangıçlar olabilir. Eğitim, seyahat, yayıncılık, yurtdışı ya da hukuki meseleler gündeme gelebilir.

Yükselen İkizler

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Kredi veya borç almak ve ev satın almak, taşınmak ya da evinizle ilgilenmek, tadilat ya da dekorasyon söz konusu olabilir. Aileyle ilgili gelişmeler var. Gruplar ve arkadaşlarla ilgili dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Borç-alacak, kredi, yatırımlar gibi finansal meseleler gündeminizde.

Yükselen Yengeç

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni bir kursa başlayabilir ya da kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Kardeşler ya da akrabalarla ilgili gelişmeler olabilir. İkili ilişkiler, partnerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. İş hayatında dikkatli ve sabırlı olmanız gereken bir dönemdesiniz. Üstlerle iletişime özen gösterin.

Yükselen Aslan

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Çok çalışabilir, yeni bir projeye başlayabilir, gelirinizi artırabilirsiniz. Bir yandan işleriniz yoğun, diğer yandan öğrenmek, araştırmak, okumak istediğiniz çok şey var. Rutinden sıkıldınız ve yenilik arıyorsunuz ancak günlük iş ve görevlerden vakit kalmıyor. Parasal meseleler, harcamalar ve sağlık konuları gündeme gelebilir.

Yükselen Başak

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Yeni şeylere başlamak için iyi bir dönemdesiniz ancak hızlı ilerleme beklemeyin. Zira Mars 14 Kasım’a dek geri gidiyor. Finansal meseleler ya da kaygılar hareket alanınızı kısıtlıyor. Aşkta zorluklar ya da çocuklarla ilgili sorumluluklar söz konusu olabilir.

Yükselen Terazi

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Bilinçaltı duygu ve düşünceleri fark edebilir, bugün yaşadıklarınızın geçmişle bağlantısını kurabilirsiniz. Yüklerinizden kurtuluyorsunuz ancak ortaya çıkan duygu ve düşünceleri sindirmek için kendinize vakit ayırın. Bazı şeyleri bitirmek, geride bırakmak söz konusu. Aileyle ilgili konular gündeme gelebilir.

Yükselen Akrep

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Arkadaşlar, dostlarla bir araya gelebilir ya da yeni bir gruba girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kısa seyahatler ya da kardeşler, akrabalarla ilgili konular gündeme gelebilir. Üzerinde çalıştığınız projelerle ilgili sabırlı olmanız gereken bir dönemdesiniz. Günlük işlerde aksamalar olabilir. Sağlığınıza dikkat edin, kendinize özen gösterin.

Yükselen Yay

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. İş hayatında yeni başlangıçlar var. Yeni Ay işle ilgili olumlu bir dönemi gösterse de hızı ilerleme beklemeyin zira Mars 14 Kasım’a dek geri gidiyor. Parasal meseleleri yoluna sokmaya, işleri rayına oturtmaya çalışıyorsunuz. Aşkta zorluklar ya da çocuklarla ilgili endişeler var.

Yükselen Oğlak

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Seyahate çıkmak ya da eğitime başlamak için iyi bir dönemdesiniz. Hukuki meseleler çözülebilir, yurtdışı ya da yayıncılıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Kişisel sorumluluklar ve aile meseleleri de sizi uğraştırıyor. Sağlığınıza dikkat edin, kendinize özen gösterin.

Yükselen Kova

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Yakın ilişkiler ya da finansal konularla ilgili olumlu gelişmeler var. Borç ya da kredi alabilir, parasal meseleleri yoluna sokabilirsiniz. Arınma, iyileşme, korkuları geride bırakma ve yenilenme dönemindesiniz. Öğrenmek, okumak, araştırmak istediğiniz çok şey var. Bir yandan da dinlenmeye ve iç sesinize kulak vermeye ihtiyaç duyuyorsunuz.

Yükselen Balık

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay var. Partnerinizle birlikte yaşamaya, nişanlanmaya ya da evlenmeye karar verebilirsiniz. Gelecek planlarınız netleşiyor. Eğer yalnızsanız, yeni bir ilişki, dostluk ya da ortaklık gündeme geliyor. Parayla ilgili kaygılar ya da beklenmedik harcamalar söz konusu olabilir.