2 Eylül’de sabah 08:21’de 11 derece Balık burcunda Dolunay var. Dolunay Uranüs’le partil sekstil açıda. Dolunay haritasında Venüs Satürn’ün tam karşısında yer alıyor, Mars ikisine de kare yapıyor.

10 Eylül’de Mars 28 derece Koç’ta geri gitmeye başlıyor. Mars 14 Kasım’a dek geri gidecek. (15 derece Koç)

Dolunay belirsizliklere, akışa bırakma, affedici ve kabullenici olma gereğine işaret ediyor. Farkındalığımız ve anlayışımız yükseliyor. Bazı ilişkilerin yürümediğini ve yürümeyeceğini fark edebiliriz. İlişkilerde gerginlik, ayrılık söz konusu olabilir. Hem ikili ilişkiler hem de enerjimizi kullanmak ve harekete geçmekle ilgili sınavlar var. Harekete geçmek istesek de ataletten çıkmak içsel ya da dışsal nedenlerle zor olabilir.

Dolunay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Son zamanlarda hareketli ve yoğun bir dönem geçirdiniz, Dolunay kendinize vakit ayırmak ve dinlenmek için güzel bir zamanı gösteriyor. Eylül’ün ilk haftasını daha sakin ve yavaş geçirmek iyi olabilir. Bazı şeyleri bitirmeye karar verebilir, şartları zorlamaktan vazgeçip akışa bırakabilirsiniz.

Yükselen Boğa

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. İç dünyanıza odaklandığınız kendinize ve ailenize, evinize vakit ayırdığınız bir dönemden geçtiniz, Dolunay sosyalleşmek için iyi bir zamanı gösteriyor. Arkadaşlarla bir araya gelmek, eğlenmek, kısa bir tatil ya da seyahate çıkmak iyi olabilir.

Yükselen İkizler

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. İş hayatında ön plana çıktığınız bir dönemdesiniz. Beklemediğiniz kişiler size destek olabilir ya da kendiliğinden işlerin yoluna girdiğiniz görebilirsiniz. Günleriniz sosyal olarak yoğun ve hareketli geçiyor. Diğer yandan artık biraz eve/işe odaklanmanız gerekiyor. İş hayatında ekip çalışmaları önemli olabilir.

Yükselen Yengeç

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay yeni şeyler öğrenmek ve bakış açınızı genişletmek için sizi destekliyor. Kısa bir tatil ya da seyahat söz konusu olabilir. İlişkilerle ilgili krizlere dikkat! Otorite figürleriyle anlaşmazlık söz konusu olabilir. Karşınızdaki kişiyi anlamaya çalışın, farklı görüşlere açık olun.

Yükselen Aslan

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Çevrenizdeki kişiler sizi maddi ya da manevi olarak destekleyecek. Bu destek beklemediğiniz bir kişiden gelebilir. Ortak harcamalarla, bütçe ve hesaplarla ilgilenmeniz gerekebilir. Hayata bakış açınızı genişlettiğiniz, yeni şeyler öğrendiğiniz bir dönemdesiniz. Hayatı daha iyi anlama çabası derinleşmenize yol açacak.

Yükselen Başak

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. İkili ilişkiler ya da partneriniz, beraber çalıştığınız kişiler veya yakın bir dostunuzla ilgili gelişmeler öne çıkıyor. Partnerinizle sosyalleşebilir, kısa bir tatile çıkabilirsiniz. Eğer birlikte olduğunuz kişinin size uygun olmadığını düşünüyorsanız, ayrılık da olası. Parasal sorunlar ya da değerlerinizin farklı olması çatışmaya sebep olabilir.

Yükselen Terazi

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Yeni bir iş ya da projeye başlayabilir, üzerinde çalıştığınız bir projeyi bitirebilirsiniz. Üstlerden destek görecek, iş ortamında iyi ilişkiler kuracaksınız. Karşınızda girişken, iddialı kişiler var. İkili ilişkilerde gerginlik, ev ve aileyle ilgili sorumluluklar yorulmanıza sebep oluyor. Kendinize iyi bakın.

Yükselen Akrep

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Aşk ya da çocuklarla ilgili gelişmeler öne çıkıyor. Sevgilinizle ya da arkadaşlarınızla tatile, seyahate çıkabilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Eğer birlikte olduğunuz kişinin size uygun olmadığını düşünüyorsanız, ayrılık söz konusu olabilir ancak dostça ayrılacaksınız. Eğlenmek, tatile çıkmak, çocuklarla ilgilenmek için güzel bir zaman.

Yükselen Yay

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Evde vakit geçirebilir, ailenizle bir araya gelebilirsiniz. Parayla ilgili konular ve iş hayatı öne çıkıyor. Diğer yandan kendinize ve ailenize de vakit ayırmanız gerekecek. Aşktan yana hareketli ve enerjinizin yüksek olduğu bir dönemden sonra, şimdi durulma zamanı.

Yükselen Oğlak

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Kısa bir seyahate ya da tatile çıkabilir, kardeş, kuzen ya da akrabalarla bir araya gelebilirsiniz. İkili ilişkilerde gerginlik, ev ya da aileyle ilgili meseleler yorucu olabilir. Yeni şeyler öğrenmekten, gezmekten, komşularla ya da akrabalarla vakit geçirmekten keyif alacaksınız.

Yükselen Kova

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Dolunay iş hayatı ve para ile ilgili gelişmelere işaret ediyor. Eviniz için harcama yapabilir ya da gelirinizi arttırabilirsiniz. Bütçe ve hesap işleriyle ilgilenmeniz gerekecek. Meraklı olduğunuz ve çok şey öğrendiğiniz bir dönemdesiniz, zihniniz oldukça aktif. Yatırımlarla ilgili araştırma yapabilir, para ile ilgili düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Yükselen Balık

2 Eylül’de Balık burcunda Dolunay var. Kendinize ve isteklerinize odaklanın, sağlığınıza dikkat edin. Duygusal ve hassas olabilir, partnerinizle ve ilişkinizin gidişatıyla ilgili düşünebilirsiniz. İkili ilişkilerde gerginlik yaşanabilir, eğer birlikte olduğunuz kişinin size uygun olmadığını düşünüyorsanız, ayrılık da olası.