26 Kasım’da saat 18:05’te 4 derece Yay burcunda Yeni Ay var. Yeni Ay, Kiron ile üçgen, Uranüs ile 150 derecelik açıda. Seyahat, eğitim fırsatları ya da kendimizi geliştirmek için atacağımız adımlar duygusal iyileşme getirecek.

Jüpiter Yay burcundaki yolculuğunun sonuna yaklaşıyor, 2 Aralık’ta Oğlak’a geçecek, yıldız haritamızda Yay burcunun yer aldığı alanda son bir yılda genişleme, rahatlama ve iyileşme yaşadık ve bu alanda kendimize güvenimiz arttı, iyi hissettik. Hala Jüpiter Yay’da iken gerçekleşecek olan Yeni Ay ile bu alanda yapmak istediğimiz şeyler için adım atabilir ve niyetlerimizi gerçekleştirebiliriz.

Yeni Ay’ın konumu yeni umutları, hevesleri ve başlangıçları gösteriyor. Yeni şeyler öğrenmek, rutin hayatımızın dışına çıkmak, farklı şeyler görmek/yapmak isteyeceğiz. Yeni Ay’la birlikte daha umutlu ve iyimser olabilir, hayata daha geniş bir açıdan bakabiliriz.

Zihinsel derinlik, konsantrasyon, olumlu düşüncelere odaklanmak ve bakış açımızı genişletmek duygusal iyileşme getiriyor.

Yeni ay sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Yükselen Koç

26 Kasım’da Yay burcunda Yeni ay var. Yeni bir eğitime ya da kursa başlayabilir, yurtdışı seyahate çıkabilir, akademik hayata geri dönüp yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Hayata daha iyimser ve olumlu bakacak, kendinizi geliştirebileceğiniz çalışmalara katılacaksınız. Yeni girişimler gündeme gelebilir.

Yükselen Boğa

26 Kasım’da Yay burcunda Yeni ay var. Yeni ay finansal konularda olumlu gelişmelere işaret ediyor. Borç, kredi almak ya da ödemelerinizi yapılandırmak konusunda şanslısınız. İçsel değişim ve yenilenme dönemindesiniz.

Yükselen İkizler

26 Kasım’da Yay burcunda Yeni ay var. İkili ilişki ve ortaklıklardan yana şanslısınız. İlişkiler duygusal iyileşme ve dostluk getiriyor.

Yükselen Yengeç

26 Kasım’da Yay burcunda Yeni ay var. İş ortamında gelişmeler, yeni projeler, başlangıçlar gündemde. Sağlığınıza dikkat edebilir, alışkanlıklarınızı değiştirebilir, egzersize başlayabilirsiniz.

Yükselen Aslan

26 Kasım’da Yay burcunda Yeni ay var. Yeni bir aşk, ilişki gündeme geliyor. Bu kişi hayata bakış açınızı değiştirecek sizden farklı biri olabilir. Başkalarıyla birlikte keyifli vakit geçirmek için güzel bir dönemdesiniz. Risk alabilir, eğlenceye vakit ayırabilir, yaratıcı çalışmalar ya da hobilerinizle ilgilenebilirsiniz.

Yükselen Başak

26 Kasım’da Yay burcunda Yeni ay var. Taşınma, tadilat, dekorasyonla uğraşabilir, ev değiştirebilirsiniz. Aileyle ilgili başlangıçlar var. Duygusal iyileşme ve yenilenme söz konusu olacak.

Yükselen Terazi

26 Kasım’da Yay burcunda Yeni ay var. Yakın çevrenizde bir yere gidebilir, kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Yeni bir kurs ya da eğitime başlamanız da mümkün. Yeni şeyler öğrenmek ya da bildiklerinizi aktarmak söz konusu olacak. Kardeşlerle ilgili gelişmeler olabilir. Karşınızdaki kişiyi ikna edebilirsiniz, iletişiminiz ilişkilerinizi olumlu etkiliyor.

Yükselen Akrep

26 Kasım’da Yay burcunda Yeni ay var. Terfi edebilir, zam alabilir, gelirinizi artırabilirsiniz. Ne kadar değerli olduğunuzu fark edeceksiniz, yetenekleriniz takdir edilecek. İş ortamında rahat hissedebilir, kontrolü biraz bırakabilirsiniz.

Yükselen Yay

26 Kasım’da Yay burcunda Yeni ay var. Yeni başlangıçlar, kararlar gündeme geliyor. Hassasiyetlerinizi ifade edebilir, partnerinizle daha yakın hissedebilirsiniz.

Yükselen Oğlak

26 Kasım’da Yay burcunda Yeni ay gerçekleşiyor. Bilinçaltı duygu ve düşüncelerle ilgili önemli farkındalıklar ve çözülmeler var. Size zarar veren alışkanlıkları ya da artık hayatınızda yeri olmayan bazı şeyleri geride bırakıyorsunuz. İç dünyanıza çekilmek ve kendi içinize dönmek iyi gelecek.

Yükselen Kova

26 Kasım’da Yay burcunda Yeni ay var. Yeni arkadaşlar, dostlar hayatınıza giriyor. Size çok şey katacak, ufkunuzu genişletecek insanlarla tanışabilirsiniz. Bir dernek, grup ya da organizasyona üye olabilir, yeni bir çevreye girebilirsiniz.

Yükselen Balık

26 Kasım’da Yay burcunda Yeni ay var. İş hayatında yeni başlangıçlar gündeme geliyor. Kendinizi maddi manevi daha güvende hissetmenize yol açacak.